Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Лілейники

Лілейник в асортименті, 2л   (Артикул: 60-075)

77.00 грн

Лілейники в асортименті, 2л - ідеальна рослина для тих, у кого немає часу для догляду за садом. Неймовірно красиві воронковидні квіти будуть радувати садівника більше 3 тижнів.

Детальніше

Лілейники - прекрасні і невимогливі довгожителі

Лілейники прийшли до нас зі Східної Азії і міцно закріпилися на клумбах, бордюрах і рабатках завдяки гарним квітам, що нагадує лілії, і листя, які подібні струменям фонтану, що б'є з центру.

В залежності від сорту, ці багаторічники мають різний окрас бутонів і висоту пагонів (деякі досягають 1 м у висоту). Оскільки життя однієї квітки триває від світанку до заходу, відомо й іншу назву культури - «красоднев». Жовті та оранжеві квіти характерні для класичних, давно відомих серед садівників, видів. Нещодавно отримані гібриди відомі завдяки рожевому, білому, червоному та іншим відтінкам бутонів.

Купити прекрасні екземпляри для посадки на своїй ділянці ви можете в нашому садовому центрі в Києві. Для мешканців інших міст створений інтернет-магазин Garden House, де нескладно замовити доставку саджанців в будь-яку точку України.

Висаджуємо лілейникі в саду

Серед декоративних рослин вони по праву вважаються найбільш невимогливими, оскільки можуть рости на одному місці, при сумлінному догляді, до 10 років. Крім того, не потребують регулярної прополки від бур'янів, так як змикається листя виключає появу небажаних культур.

Для того щоб саджанці добре вкоренилися:

  • Слід вибрати ділянку з важкої, добре удобреним грунтом, найкраще на сонячному місці. Лілейники можуть пристосуватися і до життя в півтіні, але тоді їх цвітіння стає досить мізерним.
  • Наявність дренажного шару в лунці дозволить захистити коріння від надлишку вологи. У посушливий період необхідний полив, інакше вони дрібнішають.
  • Глибина ямки повинна бути близько 30 см, а відстань до інших рослин залежить від об'єму крони дорослого екземпляра. Йому не повинно бути тісно на клумбі.
  • Рясно полийте багаторічник, ущільнивши навколо нього грунт руками.

Оскільки коренева система лілейника наростає вгору, а не вглиб, то щоб не заморозити саджанці необхідно вкрити їх торфом. Для цієї мети також підійде нетканий матеріал.

Які шкідники страшні лілейнику

Комахи та гризуни не часто зазіхають на рослину, але деякі їх види можуть серйозно пошкодити його. Наприклад, Лілейний комарик, личинки якого потрібно вчасно видаляти з бутонів. Справитися зі слимаками можна зібравши їх вручну з лілейника або скориставшись спеціальними препаратами. Водяні полівки з'їдають коріння культури, але позбутися від них легко, досить звичайних засобів від гризунів.

Цінність культури

Крім високих декоративних властивостей, лілейник використовується для лікування хвороб серця, як сечогінний, протизапальний і знезаражувальне засіб. Тому продаж і посадка рослин цікавить не тільки садівників, а й прихильників народної медицини.

У нашому магазині ви зможете купити вподобані вам сорти за привабливою ціною. Щоб створити красиві бордюри по всій ділянці, варто вибрати кілька сортів цієї рослини з різним терміном цвітіння.