Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Віргінський Ялівець


Віргінський ялівець - благородний декор вашого саду

Віргінський ялівець - вічнозелений чагарник, який вже більше 300 років використовується в міському озелененні (сквери, парки, муніципальні клумби), а також різних садових композиціях. Це хвойна рослина відрізняється привабливою хвоєю темно-зеленого відтінку і красивою червоно-бурою корою, завдяки якій цей вид ще називають «червоним кедром». Вид відрізняється швидким зростанням і добре переносить обрізку крони, що дозволяє створювати на основі куща красиві декоративні фігури.

У магазині Garden House у вас є відмінна можливість купити саджанці вічнозеленого чагарнику за вигідною ціною. Ми пропонуємо посадковий матеріал, який, безумовно, стане прикрасою будь-якої садової ділянки.

Секрети посадки «червоного кедра»

При виборі посадкового місця важливо не забути, що ялівець віргінський воліє сонячні ділянки. Кущ стійкий до посухи і не любить застою води біля коріння, тому потрібно висаджувати рослину в добре дренований грунт. Після посадки необхідний регулярний полив. Посадку саджанців необхідно проводити навесні або восени, у похмуру сиру погоду. Хвойне дерево досягає у висоту до 30 м, а форма крони може бути повзуча або плакуча.
Шишкоягоди дозрівають у жовтні-листопаді, саме в цей період чагарник відрізняється особливою декоративністю. За свою витривалість в міських умовах і гарний зовнішній вигляд ялівець віргінський цінується садівниками і дизайнерами.

Вибір посадкового матеріалу в нашому інтернет-магазині

На сайті нашого розплідника ви знайдете популярні в Україні сорти віргінского ялівцю, а саме:
  • «Хетц» - швидкозростаючий сорт, який відрізняється розлогою кроною. Хвоя на довгих розпростертих гілках дрібна, луската сіро-блакитного кольору. Любить родючий грунт і стійкий до морозів. Використовується, в основному, у хвойних і змішаних групах, а також в одиночних посадках.
  • «Grey Owl» - вічнозелена рослина, яка в ширину досягає до 7 м. Хвоя сіро-блакитного кольору і червонувато-сіра кора. Чагарник невимогливий до грунту і відмінно приживається в міських умовах. Добре виглядає в одиночних і групових посадках (на клумбі, газоні, уздовж стежок).
Представлені різновиди зберігають свою привабливість протягом усього року. Ялівець відмінно поєднується з низькорослими хвойними рослинами: кипарисовик, березою, соснами і туями.

Продаж посадкового матеріалу в розпліднику Garden House

Наша команда пропонує вам купити саджанці віргінского ялівцю. У магазині демонструються сорти, які відрізняються особливою популярністю серед багатьох садівників і ландшафтних дизайнерів. На сайті представлені сорти вічнозеленого чагарнику, які повністю задовольнять вимоги вашого ландшафту.

Щоб придбати посадковий матеріал, потрібно заповнити анкету на офіційному сайті, або ж зв'язатися з нашими фахівцями (в онлайн-режимі, поштою, зателефонувати). Ми допоможемо замовити потрібний товар, поділимося секретами вирощування та догляду за хвойним деревом. Вас чекають приємні знижки та пропозиції.