Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Горизонтальний Ялівець

Хвойний чагарник

Ялівець лежачий 'Nana', 30-50 см

171.00 грн - 329.00 грн
Артикул: 30-023
710.00 грн
Артикул: 30-024


Відгуки

Можжевельник горизонтальный "Андорра вариегата", 20-25 см

Ефектний горизонтальний ялівець для вашої ділянки

Горизонтальний ялівець або розпростертий - це вічнозелений сланкий низькорослий чагарник з довгими гілками і короткими синюватими пагонами. Хвойна рослина відрізняється яскравою сріблястою хвоєю, після заморозків - з пурпуровим відтінком. Мешкає в основному на піщаних берегах великих озер.

 Дерево досягає у висоту до 50 см, карликові види розпростертого ялівцю ̶ до 10 см. Цей вид рослини часто називають плоским, через сланкої форми, невеликих розмірів і притиснутих до землі довгих повзучих гілок.

В інтернет-магазині Garden House у вас є можливість купити саджанці хвойної рослини за вигідною ціною. Ми пропонуємо посадковий матеріал відмінної якості (клас АА), який, безсумнівно, стане прикрасою вашої садової ділянки.

Плоский ялівець: догляд за рослиною

 • Саджанці горизонтального ялівцю маловимогливі до догляду і стійкі до умов міста, якщо вологість повітря підтримується на належному рівні.
 • Рослині необхідний додатковий полив при посушливій погоді, особливо в період активного росту. Також для нього важливо регулярне дощування крони.
 • Цей вид хвойних рослин любить піщану землю з лужною або кислим середовищем. Підгодовувати вічнозелений чагарник потрібно тільки ранньою весною, щоб він не втратив свою типову форму крони в занадто родючому ґрунті.

Вибір сортів розпростертого ялівцю в Garden House

На нашому сайті представлені популярні сорти горизонтального ялівцю в Україні, а саме:
 • «Туркуа спрідер» ̶ прекрасний сорт, який відрізняється зелено-бірюзовою хвоєю і гіллястими пагонами. Цей чагарник характеризується низьким ростом і високою морозостійкістю.
 • «Вілтон» ̶ ефектний вигляд горизонтального ялівцю з щільною сланкої кроною і гострої блакитною хвоєю. Цей сорт воліє сонячні ділянки і вологі дренованих грунту.
 • «Варієгата» ̶ низький хвойний чагарник, який має ефектну ігловідную зелену хвою з молочно-білими смужками. Це рослина не вимогливо до грунту і може рости як на сонці, так і в тіні.
 • «Принц Уельський» ̶ цей многоштамбовий вид ялівцю відрізняється прямо зростаючими гілками і красивою лускатої зеленою хвоєю. Чагарник світлолюбний і росте на всіх видах грунту.
 • «Джейд Рівер» ̶ швидкозростаючі рослина з валікообразнимі довгими пагонами і короткойю сріблясто-блакитною хвоєю. Чагарник характеризується поверхневою кореневою системою і не вимогливий до родючості грунту.
 • «Айсіі блю» ̶ популярний сорт карликової форми, що відрізняється тонкими довгими пагонами і хвоєю сріблясто-блакитного кольору, які утворюють на садовій ділянці незвичайний густий килим.
 • «Голден Карпет» ̶ ефектний сорт розпростертого рослини, відмінно підходить для закріплення схилів, прикраси альпінаріїв та внесення особливого акценту в будь-який сад. Кущ має стелеться форму і щільну хвою жовто-зеленого відтінку.
 • «Гласіер» ̶ один з кращих сортів, який відрізняється синьою, а взимку ̶ буроватой хвоєю. Різновид відмінно росте на супіщаних вологій землі і не вимагає особливого догляду.

Ці та інші сорти горизонтального ялівцю ви можете побачити не тільки в каталозі нашого сайту, але і в магазині, який знаходиться в місті Київ.

Купуйте рослини в нашому садовому центрі

Команда Garden House пропонує вашій увазі якісний посадковий матеріал для будь-яких ділянок. У нас ви не тільки можете купити потрібну рослину, а й отримати консультацію професіонала. Для цього слід написати повідомлення менеджеру, або зателефонувати, який вказаний на сайті. Наші співробітники розкажуть вам про умови продажу рослин, а також ознайомлять з новими знижками та акціями.