Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Середній Ялівець

Артикул: 30-092
155.00 грн
Артикул: 30-036
390.00 грн
172.00 грн - 355.00 грн

Ялівець середній - елегантність вашої садиби

Ялівець середній - це сорт вічнозеленого чагарника з розкидною хвилеподібною кроною. Хвоя на дугоподібних гілках рослини буває двох типів: лусковидна ̶ зовні, голковидна ̶ всередині. Окрас багатолітника яскраво-зелений (в деяких місцях - смарагдовий), хвоя відрізняється приємним свіжим ароматом. Зростає даний вид помірно швидко (у висоту - до 10 см / рік; в ширину - до 15 см / рік). Розміри дорослого куща доходять до 2-метрової висоти і до трьох - в ширину.

Магазин Garden House пропонує Вам купити саджанці ялівцю середнього різноманітних сортів: «Кінг оф спринг», «Пфітцеріана Компакта», «Мінт Джулеп», «Олд Голд» та багатьох інших. Перейдіть на сторінку необхідного товару, і отримаєте повний опис продукту. Ми продаємо і доставляємо посадкові матеріали в будь-яку точку Києва та України. Ви можете зробити замовлення поштою або кур'єром.

Як правильно посадити хвойна рослина?

  • Висаджувати середній ялівець рекомендується на відкритих освітлених місцях. Щоб рослина добре прийнялося на вашій ділянці, необхідно враховувати деякі нюанси:
  • Перед посадкою саджанці слід рясно пролити водою.
  • Викопати яму глибиною приблизно 70 см і шириною в два рази більше діаметра кореневої системи. Таким чином ви забезпечите коріння оптимальні умови для зростання.
  • Встановити на дно поглиблення дренаж, щоб запобігти застій води.
  • Даний вид невибагливий до грунту, але комплексне добриво тільки поліпшить приріст. Рослина добре переносить зиму. У весняний період, при яскравому сонці, хвою слід затінювати, щоб уникнути опіку гілок.

Що слід знати про догляд за чагарником?

У перший рік після висадки даний вид вимагає, щоб грунт був вологим. У подальшому буде достатньо зволожувати і рихлити ґрунт, до двох разів на тиждень. У посушливий період виручить мульчування лунки сосновою корою або тріскою (товщина шару складає 5-7 см.).

Санітарна обрізка допоможе надати бажану форму кроні, вона добре приймає необхідний образ. Процедура проводитися ранньою весною. Зрізи роблять не більше 1/3 частини пагона і ретельно обробляють. Завдяки повільним темпам приросту пагонів, правильні пропорції декоративної фігури зберігаються протягом року.

Декоративні можливості ялівцю середнього

Різні сорти даного виду висаджують поодиноко і в групових посадках. Чагарник широко використовується жителями Середньої Азії, там його називають арчой, а зарості - арчовники. Він неповторно прекрасний на різних за розміром територіях: парках, садибах, альпінаріях, схилах. Це хвойна рослина прекрасно гармонує з кам'янистою місцевістю. На вашій ділянці він може виконувати роль живоплоту, служити оформленням клумб, декорувати японський сад.

Професійні співробітники садового Garden House підібрали і виростили для Вас кращі сорти ялівцю середнього. Купуйте високоякісний продукт за мінімальною ціною і наповніть Вашу садибу прекрасними вічнозеленими стражами.