Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Звичайний Ялівець

Артикул: 130-095
2850.00 грн
Артикул: 30-006
445.00 грн
Артикул: 30-009
2100.00 грн
Артикул: 130-070

Мальовничий ялівець у вашому саду

Звичайний ялівець (також відомий як Верес) - це вічнозелений чагарник, який відрізняється вузькою конусовидною формою крони. Хвойна рослина має гіллястий стовбур з сіро-бурою корою і червонуватими пагонами. У сприятливих кліматичних умовах Верес живе більше 500 років.

Там, де посаджений звичайний ялівець, повітря завжди набагато чистіше. Крім того, плоди (шишкоягоди) застосовуються в медицині. Приготовлені з них препарати використовуються при захворюваннях нирок, також особливий ефект має відвар з Вереса при ревматизмі і радикуліті. Коріння чагарнику підходять для лікування бронхіту і захворювань шкіри.

Якщо ви хочете купити якісний посадковий матеріал, магазин Garden House пропонує вам найкращі саджанці для садової ділянки. У нас ви знайдете відмінний асортимент продукції за вигідними цінами. Наші співробітники оперативно доставлять ваше замовлення в Києві, і інші куточки нашої країни.

Асортимент ялівцю в нашому розпліднику

Garden House має відмінний асортимент сортів звичайного ялівцю. У каталозі на нашому сайті ви знайдете прославлені в Україні види, такі як:
  • «Репанда» - пухнастий хвойний чагарник, одна з популярних садових форм. Це карликова рослина відрізняється горизонтально зростаючими гілками і неколючими темно-зеленого кольору хвоєю. Сорт ідеально підходить для прикраси клумб, схилів і альпінаріїв.
  • «Шневердінгер Голдмахенджел» - прекрасна багатолистна рослина з хвоєю ніжно-зеленого відтінку. Рослина повільно зростає, але має високу морозостійкість.
  • «Мейер» - це відомий сорт звичайного ялівцю, який відрізняється колоновидною формою крони і звисаючими пагонами. Рослина має колючу блакитно-зелену хвою. У природі цей сорт досягає до 4 метрів у висоту.
  • «Голдшатц» - яскравий багатостовбурний чагарник з дивовижною хвоєю золотистого відтінку і сланкою кроною. Рослина досягає до 3 метрів у висоту в 10-річному віці.
  • «Грін Карпет» являє собою ефектне хвойне деревце з голчастою короткою хвоєю яскраво-зеленого відтінку. Використовується воно на схилах, в кам'янистих садах, а також як грунтопокривна рослина.
  • «Green Carpet» - цей вічнозелений чагарник віддає перевагу добре освітленим місцям і відмінно росте на свіжій дренованій землі. Рослина відрізняється щільною розгалуженою формою крони. Використовується для озеленення кам'янистих садів і схилів.
Більш докладно про кожен сорт можна прочитати на сторінці товару.

Особливості Вереса

Саджанці ялівця звичайного стійкі до зими та морозів. Рослина не вимогливо до грунту, а підгодівлю мінеральними добривами рекомендується вносити лише навесні, в період активної вегетації. Верес добре росте при підвищеній вологості. Чагарник добре зберігає надану йому форму протягом довгого часу, тому користується популярністю серед досвідчених садівників і ландшафтних дизайнерів.

В інтернет-магазині Garden House проводиться продаж посадкового матеріалу хвойних рослин, які будуть поєднуватися з іншими чагарниками вашого саду. Звертайтеся до наших консультантів, і вони по телефону, або в онлайн-режимі, допоможуть зробити замовлення і ознайомлять зі спеціальними пропозиціями та акціями компанії.