Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Cкельний ЯлівецьВідгуки

Ялівець скальний "Blue Arrow", 120-150 см

Самі декоративні варіанти скельного ялівцю

Скельний ялівець покликаний прикрашати як парадні під'їзди, якщо ви посадите його в контейнері, так і створити живопліт який не вимагає сильного догляду на заміській ділянці. Крім цього, він виступає гарним доповненням ландшафтних живих композицій з листяних і / або хвойних рослин, добре виглядає на задньому плані різних миксбордеров.

Якщо ви шукайте якісний посадковий матеріал, то відвідайте магазин Garden House в Києві. Тут ви можете купити відмінні екземпляри декоративних, плодових та інших культур, а також замовити доставку вибраних товарів в ваш населений пункт України.

Асортимент садового центру

  • Саджанці «Blue Arrow», завдяки своїй вузькій і яскраво-блакитний кроні, яка нагадує за формою стрілу, виступають контрастним елементом серед інших зелених насаджень і неодмінно приковують до себе увагу. Вони виростають до 2,5 м у висоту і 0,7 м в діаметрі. Сизувато-сині шишкоягоди густо покривають вертикальні гілки, щільно притиснуті до стовбура.
  • Скельний ялівець «Sky Rocket», на відміну від свого побратима, може досягати 8 м у висоту, а діаметр крони дорослої рослини становити 1 м. Його сірувато-сиза хвоя нагадує лусочки, а шишкоягоди мають синій окрас. Продаж культур в нашому інтернет-магазині здійснюється в контейнерах, тому посадковий матеріал надходить до покупця неушкодженим.

Садівникові-любителю на замітку

Щоб скельний ялівець відмінно укорінився у вашому саду, необхідно:
  • Вибрати ділянку, захищену від вітру, на будь-якому типі грунту, крім засоленої.
  • Викопати лунку на сонці або в напівтіні на глибину, що перевищує розмір кореня в 2 рази.
  • Забезпечити дренаж в посадковій ямі з щебеню або гравію, оскільки саджанці не переносять застою вологи, і їх коренева система може загнити від перезволоження.
  • Рослину з контейнера необхідно на 2 години опустити у відро з водою, щоб вона відстояла перед посадкою.
  • При висадці звернути увагу на положення кореневої шийки - вона повинна бути на одному рівні з грунтом.
  • Неглибоке розпушування, періодичний полив та видалення бур'янів з пристовбурного кола сприятливо позначаться на зростанні дерева.
  • У вегетаційний період (квітень / травень) хвойні рослини потребують підгодівлі добривами.
Купити красиві морозостійкі сорти цього дерева ви можете за привабливою ціною в Garden House. Фахівці нашого садового центру допоможуть вам виростити чудовий сад з мінімальною затратою зусиль.

Як зимує скельний ялівець

Ви можете додатково вкрити землю навколо молодих саджанців торфом, щоб коренева шийка не ​​підмерзла. Але ці хвойні представники добре переносять зими в наших широтах і без додаткових засобів захисту. А от від яскравого весняного сонця гілки і хвою варто берегти, спорудивши накидку з нетканого матеріалу.

Оскільки гілки скельного ялівцю можуть падати під вагою снігового покриву, рекомендується підв'язувати їх у дерева будь-якого віку шпагатом і періодично струшувати з них сніг.

Які шкідники страшні культурі

Хвойне дерево найбільше страждає від пильщика, щитівки і тлі. Якщо ви помітили на хвої личинки цих комах, то покваптеся обробити крону відповідним препаратом. Серед хвороб найбільш поширеною вважається іржа, впоратися з якою допоможуть фунгіциди.