Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Лускатий Ялівець

Артикул: 30-062
155.00 грн
Артикул: 30-061
390.00 грн
Артикул: 130-045
468.00 грн
Артикул: 130-135

Прекрасний вічнозелений чагарник для будь-якого саду

Ялівець лускатий може стати жителем будь-якої садової ділянки. Цей низькорослий чагарник відрізняється красивою розкидистою кроною і короткою колючою хвоєю блакитного відтінку. У холодну пору року її колір залишається незмінним, але якщо хвойна рослина постійно знаходиться в тіні, то воно може втратити свій чудовий блакитний окрас. Завдяки своїй невибагливості і високими декоративними властивостями, ці вічнозелені чагарники користуються популярністю у дизайнерів ландшафту і досвідчених садів.

Якщо ви хочете купити якісний посадковий матеріал, інтернет-магазин Garden House пропонує відмінні саджанці лускатого ялівцю для саду за вигідною ціною. У каталозі представлені популярні сорти, багато з яких будуть чудово виглядати на вашій клумбі. Продаж здійснюється по всій території України, можлива доставка в будь-який населений пункт країни.

Особливості догляду за хвойною рослиною

Саджанці ялівця лускатого маловибагливі до догляду і можуть пристосовуватися до різних умов. Чагарник росте на будь-яких грунтах, добре переносить посушливу погоду, не потребує прикореневому поливі, воліючи дощування крони.
Під час росту, в підгодівлі потребують тільки молоді рослини. Саджанці стійкі до зими, але трохи чутливі до весняних променів, тому в цей період їх варто вкривати. Рослина відмінно переносить обрізку і швидко відновлюється. Чагарник рекомендується садити навесні.

Асортимент чагарнику в нашому магазині

Garden House представляє широкий вибір сортів лускатого ялівцю. На нашому сайті ви знайдете відомі в нашій країні види, такі як:
  • «Мейер» ̶ вічнозелений чагарник з чашоподібною кроною. Рослина з лускатною густою кроною сріблясто-блакитного відтінку воліє до сонячного місця. Використовується для створення цікавих і незвичайних композицій в саду.
  • «Blue Carpet» ̶ популярний сорт, який використовується в садово-парковому будівництві. Чагарник має розпростерту крону і сріблясто блакитну хвою з голочками. Рослина вимоглива до ґрунту і характеризується високою морозостійкістю.
  • «Хуннеторп» ̶ великий сорт ялівцю з воронковидною кроною і густою лускатною хвоєю сріблястого відтінку. Відмінно росте на помірно сухих і свіжих грунтах і воліє освітлені місця.
  • «Блю Стар» ̶ повільноростучий різновид з короткою голчастою хвоєю сріблястого кольору. Цей сорт широко використовується в альпінаріях, кам'янистих гірках і невеликих садах. Ялівець відмінно росте на бідних ґрунтах і воліє сонячні ділянки.
  • «Хольгер» - прекрасний вічнозелений кущ, який відрізняється розлогою кроною і зеленою хвоєю з золотисто-жовтими приростами. Рослина невибаглива до грунту і стійка до посухи.

Лускатий ялівець в Garden House

У нашому рсадовому центрі ви можете купити посадковий матеріал високої якості, який буде ідеально виглядати на будь-якій садовій ділянці. На сайті можна не тільки знайти потрібну рослину, а й отримати консультацію досвідчених садівників. Для цього потрібно зателефонувати менеджеру компанії, або написати повідомлення у віконці онлайн-консультанта на нашому сайті.
Звертайтесь, і ми допоможемо вам оформити замовлення, ознайомимо з новими акціями та пропозиціями компанії. Наші співробітники доставлять потрібне замовлення за вказаною адресою в Києві, а також інших містах країни.