Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Тупий Кипарисовик

Артикул: 10-024
172.00 грн
Артикул: 30-001


Відгуки

Кипарисовик тупий 'Pygmaea', 20-40 см

Прикрашаємо ділянку за допомогою японського кипарисовика

Тупий кипарисовик або японський - це рідкісна вічнозелена рослина з конусоподібною формою крони і лусковидною зеленою густою хвоєю, яка вирощується як в саду так і в кімнатних умовах. Він входить до п'ятірки священних дерев Японії і перебуває під особливою охороною в цій країні. У природі цей вид виростає до 30 м у висоту. Тупий кипарисовик зимостійкий, без пошкоджень переносить морози. Цей вид досить високий, але є й низькорослі, і карликові сорти, що користуються популярністю серед садівників і ландшафтних дизайнерів України.

Інтернет-магазин Garden House пропонує вашій увазі саджанці тупого кипарисовика для вашого будинку й саду. У нас ви можете купити якісний посадковий матеріал в Києві за вигідною ціною і хорошими умовам продажу.

Особливості посадки та догляду за рослиною в саду

  • Найкраще вирощувати рослину в півтіні в низинах, де затримується прохолодне повітря.
  • Відстань між саджанцями має бути близько 4 м. Рослина віддає перевагу дренованому вологому грунті і не переносить важкої глинистої землі. При посадці бажано внести в яму мінеральне добриво.
  • Саджанці японського кипарисовика чутливі до нестачі вологості повітря і грунту. Тому важливо регулярно обприскувати землю, мінімум один раз на тиждень.
  • Навесні рекомендується видалення сухих гілок і обрізка. Також у цей період року потрібно обмазати оголені тканини дерева садовим варом, а кору що відшарувалася - щільно стягти.

Вирощування японського рослини в домашніх умовах

Хвойні рослини рідко можна виростити в домашніх умовах, але цей вид - приємний виняток. У кімнатних умовах тупому кипарисовику необхідно хороше освітлення. Влітку потрібно тримати контейнер подалі від вікон, від прямих сонячних променів, а взимку можна наблизити саджанець до вікна.

Туполистий кипарисовик любить знижену температуру, ≈15 ° C влітку, а взимку - близько 10 ° C. Грунт повинен завжди бути зволоженим, також рослина віддає перевагу підвищеній вологості повітря, тому слід частіше обприскувати його, або застосовувати зволожувачі повітря.

Асортимент тупого кипарисовика в Garden House

На нашому офіційному сайті представлені відомі сорти японського кипарисовика. А саме:
  • Кипарисовик «Pygmaea» - це карликова форма хвойної рослини, яка використовується для висадки в альпінаріях. Вічнозелений чагарник відрізняється плоскою округлою кроною, лускатною м'якою хвоєю і розростающимися віялоподібними пагонами. Рослина зимостійка і дуже стійка до нападів шкідників і хвороб.
  •  Туполистий кипарисовик «Nana Gracilis» ̶ повільнозростаюче хвойне дерево, яке в хороших кліматичних і грунтових умовах досягає до 2,5 м у висоту. Чагарник має широку крону. У молодості він росте не рівномірно, тому кущ стає схожим на кулю. Тоді як в зрілому віці крона має правильну конусоподібну форму. Чагарник віддає перевагу кислому грунту, добре розвивається на дренованій і вологій землі.
  • Кипарисовик «Lucas» - хвойне деревце, добре відоме серед завзятих садівників і дизайнерів ландшафту. Його використовують для створення альпійських гірок і різноманітних садових композицій. Цей карликовий вічнозелений чагарник відрізняється яскраво-зеленою хвоєю із золотистим відливом і кучерявою вазоподібною кроною. Це світлолюбна рослина росте на застійних грунтах.
У магазині Garden House ви знайдете відмінний вибір сортів улюбленої рослини і зможете купити посадковий матеріал, який зробить затишним і привабливим ділянку, будь то сад, сквер або паркова зона.

Щоб придбати потрібну рослину, потрібно заповнити анкету замовника на нашому офіційному сайті, або зв'язатися з нашими консультантами. Для кожного клієнта у нас є вигідні акції та пропозиції.