Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Горохоплодний Кипарисовик


Горохоплідний кипарисовик - невимогливий декор для дому та саду

Горохоплідний кипарисовик являє собою декоративний чагарник з округлою кроною. Його бічні гілки відходять від основного стовбура і розташовуються у формі віяла. Луската хвоя темно-зеленого забарвлення відмінно виглядає в композиціях з іншими культурами або в одиночних посадках на тлі каменів.

Його саджанці досягають не більше 0,5 м у висоту і 0,8 м завширшки. Повільне зростання і компактна форма рослини дозволяють висаджувати його в контейнерах для прикраси терас, балконів, використовувати в якості кімнатної карликового деревця.

Щоб купити акліматизований посадковий матеріал на території України, звертайтеся в Garden House. Персонал магазину допоможе вам визначитися з видом культур, які гарантовано приживуться на вашій ділянці і вдало впишуться в його ландшафт.

Чим горохоплідний кипарисовик сподобався садівникам всього світу?

Хвойні рослини цього виду відрізняються кольором хвої і напрямом росту пагонів. Сорт «Філіфера Ауреа» відомий завдяки золотистій кроні пірамідальної форми, гілки якої витончено звисають вниз. Щорічний приріст у 5-6 см дозволяє використовувати кущик спочатку в оточенні невисоких сусідів, а через кілька років обрамити його яскравими культурами які є вищими на зріст.

«Філіфера Нана» характеризується щільною кроною з плескатою вершиною. Голочки мають найбільш насичений зелений окрас наприкінці весни - початку літа. Оскільки карликове деревце не втрачає своєї привабливості цілий рік, садівники воліють використовувати його саджанці в оформленні своїх ділянок.

Профілактика захворювань культури

Найбільшої шкоди горохоплідному кипарисовику може заподіяти коренева гниль. Вона з'являється, якщо в посадковій ямці накопичується вода (відсутній дренаж) або деревце посаджено в низині. Щоб не втратити кущик, його слід пересадити на більш відповідне місце, попередньо видаливши пошкоджену частину кореня.
Справитися з павутинним кліщем і щитівкою можна за допомогою відповідних препаратів, але проводити заходи слід відразу після виявлення шкідників.

Продаж хвойних рослин в Києві

Наш садовий центр пропонує відмінний посадковий матеріал класу АА, купити який ви можете при особистому відвідуванні торгового майданчика, або замовивши доставку по інтернету. Наші консультанти також допоможуть вам цінними порадами щодо умов посадки чагарнику:
  • Горохоплідний кипарисовик із зеленою хвоєю висаджують в тіні, а з жовтою - тільки на сонці. В іншому випадку крона змінить забарвлення.
  • Найкраще підібрати ділянку з родючим грунтом, уникаючи висадки кущика на вапняній / глинистій землі.
  • Викопати лунку глибиною близько 70 см, 20 см з яких слід віддати під дренаж. Карликове деревце не переносить застою вологи.
  • Відстань від інших насаджень має бути не менше 1м -1,5 м.
  • При посадці можна підгодувати саджанці мінеральним добривом і добре їх полити.
Оскільки горохоплідний кипарисовик є вологолюбною рослиною, то поливати його необхідно не рідше 1 разу на тиждень. Прополка від бур'янів і мульчування землі біля кореневої шийки сприяють гарному росту.

В інтернет магазині Garden House ви можете замовити посадковий матеріал який вам сподобався за бюджетною ціною. Телефонуйте, якщо виникли додаткові питання.