Главное меню
Зелена ялина - джерело приємного аромату і святкового настрою
Зелена ялина являє собою розкішне дерево з конусоподібною кроною і короткою жорсткою хвоєю зеленого забарвлення. Вона знайома багатьом з дитинства, оскільки традиція прикрашати її до Нового Року є одним з найулюбленіших сімейних занять, наповнює будинок особливою атмосферою і допомагає подолати розбіжності.
Щоб не задовольнятися щороку штучним екземпляром, багато садівники намагаються виростити хвойні рослини на своїй ділянці і проводити зимові свята за містом у колі сім'ї. Якщо ви хочете полегшити собі роботу і не вирощувати деревце з насіння, то загляньте в садовий центр Garden House в Києві. Там, або в даному інтернет-магазині ви можете купити саджанці, які ідеально доповнять ваш сад.
Чарівна, але вимоглива красуня
В Україні заходи з висадження зеленої ялини починають у травні, оскільки в цей час земля вже достатньо прогріта, а погода ще не занадто спекотна.
Для посадки хвойних рослин цього сорту необхідно:
- Викопати посадкову ямку на легкому грунті або суглинку глибиною 50-70 см, на відстані 2-2,5 метрів від інших дерев.
- Рослина добре приживається на сонці і в тіні, але не терпить застою води, тому в лунку слід покласти шар з гравію або битої цегли для дренажу.
- При посадці слід підгодувати культуру азотними і фосфорно-калійними добривами, забезпечуючи молодому саджанцю прекрасні умови для зростання.
- Сильна посуха може негативно позначитися на декоративності деревця, тому не забувайте поливати зелену ялину.
- Догляд за рослиною передбачає розпушування грунту і мульчування.
Якщо ви купите посадковий матеріал в нашому інтернет магазині, то зможете не хвилюватися про його здоров'я. Ми доставляємо культури в спеціальних контейнерах, щоб вони не постраждали при транспортуванні і не вимагали негайної висадки з отримання посилки. Продаж примірників за помірною ціною допоможе вам сформувати дивовижний сад.
Основи догляду за саджанцями
Із зеленої ялини ви можете виростити елегантну садову культуру, надаючи її кроні необхідну форму за допомогою ножиць. Весна і осінь є найбільш сприятливими сезонами для видалення пошкоджених або зламаних гілок.
Після поливу слід розпушувати грунт у пристовбурної зоні, щоб волога краще вбралася в землю і довше зберігалася в ній. У спекотну погоду необхідно проводити обприскування крони, щонайменше 1 раз на тиждень.
Хоча хвойні породи дерев добре зимують в наших широтах, молодим екземплярам краще створити особливі умови. Ви можете накрити гілки крафтпапером або нетканим матеріалом.
Як уберегти культуру
Регулярний уважний огляд хвої допомагає вчасно виявити невелику за розмірами тлю на її гілках. Їх слід обприскати відповідним препаратом і знищити знаходяться поблизу мурашині гнізда. Справитися з ялиновим кліщем, який іноді з'являється в суху погоду, можна за допомогою препарату з класу акарицидов. Якщо ви хочете захистити дерево від захворювань і шкідників, то постійно оглядайте стан крони і кори.
У магазині Garden House онлайн-консультанти проінформують вас про правильний догляд за обраним вами сортом зеленої ялини, або іншим деревцем, кущиком і квіткою, щоб вони 100% прижилися на вашій ділянці і радували вас своїм виглядом.