Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Канадська Ялина

Артикул: 20-036
Артикул: з210-000
320.00 грн
Артикул: 30-080
Артикул: з60-000
299.00 грн

Прикрашаємо сад: прекрасна канадська ялина від Garden House

Хвойні рослини користуються популярністю у садівників і професійних дизайнерів. У природі існує безліч різноманітних видів вічнозелених рослин, але через деякі особливості (великі розміри і т.д.) не всі з них підходять для вирощування на аматорських садових ділянках. Селекціонери з кожним роком виводять нові привабливі види низькорослих хвойних дерев, які можна використовувати навіть у маленьких садах.
У магазині Garden House здійснюється продаж саджанців канадської ялини різноманітних сортів. Каталог складається з найбільш затребуваних і привабливих рослин цього виду. Якщо вирішите купити у нас посадковий матеріал за доступними цінами, команда організовує швидку доставку по Києву та в інші міста нашої країни.

Асортимент хвойних

Ялина канадська або сиза, являє собою привабливу карликову хвойну рослину, яке відрізняється повільним зростанням, густою кроною і хвоєю різноманітних відтінків. Це зимостійка і посухостійка рослина, яка може жити понад 300 років (в сприятливих кліматичних умовах).

Такі видові особливості роблять її бажаним декоративним деревом для багатьох садових ділянок. Канадські ялини чудово виглядають як в одиночному вигляді, так і в групових посадках.

Асортимент рослин цього виду дуже різноманітний. Виведені селекціонерами сорти мають різну висоту, форму крони (подушковидна, конічна) і різний відтінок (від світло-зеленого до сизо-блакитного).
Популярні види канадської ялини представлені в каталозі на нашому сайті:
  • «Conica» - найбільш затребуваний різновид сизої ялини, яку відрізняє конічна форма крони. Цей сорт воліє сонячні ділянки і відмінно виглядає в різних садових композиціях. Вирощується рослина в контейнерах на терасах і дахах, використовується для оформлення кам'янистих садів.
  • Ялина канадська «Альберто Глоуб» ̶ це карликовий чагарник з кулястою формою крони. Дерево використовують для прикраси альпінаріїв і японських садів. Воно не вимогливо до грунту, відмінно росте в різних погодніх умовах.
  • Ялина «DaisyWhaite» - унікальний сорт карликових хвойних дерев, який характеризується здатністю змінювати відтінок хвої від зеленого до золотистого, залежно від кліматичних умов в яких зростає. Дерево стійке до морозів, не вимогливе до вологи та грунту.
Представлені сорти широко використовуються в благоустрої та озелененні масивів у парках, а також в приватних садах населених пунктів.

Відмінний вибір хвойних дерев в Garden House

З різноманіття існуючих сортів, наш інтернет-магазин пропонує саджанці канадської ялини, що завоювали особливу популярність в Україні. У каталозі представлений відмінний вибір декоративних чагарників для вашої ділянки.

Щоб придбати рослини, достатньо заповнити форму замовлення. Для кожного клієнта у нас є вигідні пропозиції та акції. Звертайтесь, і ми з радістю допоможемо озеленити ваш сад, зробити його привабливим і затишним