Комплекс ландшафтних послуг

  • Головна
  • Замовити безкоштовный виїзд спецiалiста з автополиву

Безкоштовний виїзд фахівця по автополиву

Мета співробітників «Garden House» - зробити вирощування садових культур приємним і простим заняттям, тому Ви завжди зможете замовити виїзд фахівця по автополиву у зручний для Вас час. Адже від правильного і своєчасного зрошення залежить зростання
плодово-ягідних і декоративних рослин, розкішний і доглянутий вигляд садової ділянки.

Якщо Ваша дача або заміський будинок розташовані в 30-ти км від Києва, то майстри центру відвідають об'єкт. Під час огляду ділянки вони безкоштовно складуть попередню схему розміщення труб, дощовиків та іншого обладнання згідно дендроплану території. Ви зможете задати уточнюючі питання і внести корективи в проект.
 
Також ми виїжджаємо для установки і обслуговування поливу в довколишні населені пункти. Щоб замовити саджанці з доставкою по Україні, дізнатися вартість виїзду співробітників за адресою або оформити заявку на монтаж автоматичного обладнання, набирайте .

Чому варто замовити послуги фахівця у нас?

Співпраця з надійними майстрами гарантує:
Для установки систем співробітники використовують продукцію брендів Toro, Hunter і Rain Bird. Ці виробники добре зарекомендували себе на ринку обладнання для автоматичного зрошення сільськогосподарських полів і приватних садів. Вони пропонують сучасні пристрої та датчики, завдяки яким полив здійснюється згідно погодних умов без втручання з боку власника.автоматичний полив газону

Рекомендації по автополиву

Щоб зрошувальне обладнання працювало ефективно, майстри враховують:
  • Вимоги різних видів рослин до кількості вологи. Для цього співробітники центру радять розділити ділянку на окремі області і придбати пристрої, які регулюють на інтенсивність поливу.
  • Час доби і температуру. Зрошувати культури краще ввечері, щоб земля довше залишалася вологою. Денний полив і висока температура погублять зелене листя, перетворивши пишно квітучих представників флори в сухе і ламке рослини.
  • Рельєф місцевості. Якщо на території є схил, то при рясному поливі вода буде збиратися в найнижчій точці ділянки. В результаті - в саду утворюються зони з в'язким сирим грунтом, а саджанці, які висаджені вище, не отримують оптимальну кількість вологи. У такомумонтаж автополиву  випадку фахівці рекомендують крапельний автополив для газону або клумб.
Щоб отримати безкоштовні консультації та замовити виїзд майстра на конкретну дату, наберіть
. Менеджер «Garden House» погодить з Вами час зустрічі.

Крім того, дзвінок в садовий центр не зобов'язує Вас укладати з нами договір. Щоб об'єктивно прийняти рішення, проконсультуйтеся з фахівцем. Для цього вкажіть контактну інформацію в формі заявки на сайті.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.