Комплекс ландшафтних послуг

Благоустрій та озеленення території Бізнес-центрів

Вигідно підкреслимо ландшафтний дизайн
Вашого БЦ серед конкурентів!

Незважаючи на те, що здебільшого зовнішній вигляд офісів і бізнес центрів формується за рахунок декоративних та архітектурних елементів, загальний вигляд і стиль території створюється саме озелененням і ландшафтним дизайном.  

Наявність території бізнес-центру з озелененням дозволить створити враження про його статус і високий рівень, а доглянутий майданчик з газоном і декоративними рослинами послужать зеленою зоною відпочинку для орендарів, а також відкриє додаткові можливості по залученню нових клієнтів.

Нижче представлені ескізи ландшафтного дизайну деяких БЦ:   Озеленення Бізнес Центру - це перш за все, опора в підтримці іміджу компанії і створенні затишку для працівників та клієнтів.  

Здійснити це дуже просто, якщо над рішенням проекту з озеленення працюють фахівці команди «Garden House» - ландшафтний дизайнер, що володіє бездоганним художнім смаком, дендролог, агроном і інший кваліфікований робочий персонал.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Що ми пропонуємо?  

 • Розробимо і втілимо в реальність стильні ідеї з озеленення Вашої БЦ. Ви зможете зробити 3D-прогулянку по майбутньому дизайну.  
  
 • Надаємо гарантію 1 рік на всі види робіт, а також на приживлюваність будь-яких рослин з нашого садового центру.
  
 • Безкоштовно
  1. Виїзд фахівця
  2. Замір
  3. Кошторис
  4. Генеральний план. 

Садовий центр Garden House

Це сучасна ландшафтна компанія, яка представляє абсолютно новий, підхід до роботи і якість сервісу. «Garden House» має більш ніж успішний досвід з укладання, посадки та обслуговування різноманітних рослин від однорічних квітів і газону до дерев великого розміру на ділянках будь-якої складності.

Звертайтеся в наш садовий центр Гарден Хаус і ми оперативно розрахуємо для Вас гідний ціновий варіант озеленення та благоустрою Вашого Бізнес-центру,


P.S. Завжди хочеться повернуться туди, де чисте і свіже повітря, де піднімається настрій ... Де в екстер'єрі є родзинка!

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.