Комплекс ландшафтних послуг

Благоустрій та озеленення ТРЦ

Green Zone для Вас і Ваших клієнтів

В останні кілька років торгово-розважальні центри стали не тільки місцем для Shopping, а й місцем де проводять сімейне дозвілля! Тому кожен ТРЦ просто зобов'язаний бути привабливим, мати свій власний стиль, що запам'ятовується і притягує відвідувачів.

Отже, унікальне озеленення торгового центру виступає одним з важливих конкурентних переваг, яке впливає на відвідуваність, а також надає можливість залучити нових орендарів.


Нижче представлені фото 
території ландшафтного дизайну всесвітніх ТРЦ: 


  ТРЦ ландшафтний дизайн в Києві - перш за все це створення затишку і підтримка іміджу компанії. Наші фахівці швидко спроектують і реалізують задумане з озеленення в найкоротший термін!

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Що ми пропонуємо? 

 • Розробимо і втілимо в реальність стильні ідеї з озеленення Вашого ТРЦ. Ви зможете зробити 3D-прогулянку по майбутньому дизайну.  
  
 • Надаємо гарантію 1 рік на всі види робіт, а також на приживлюваність будь-яких рослин з нашого садового центру.
  
 • Безкоштовно
  1. Виїзд фахівця
  2. Замір
  3. Кошторис
  4. Генеральний план. 

Садовый центр Garden House

Це сучасна ландшафтна компанія, яка представляє абсолютно новий, підхід до роботи і якість сервісу. «Garden House» має більш ніж успішний досвід з укладання, посадки та обслуговування різноманітних рослин від однорічних квітів і газону до дерев великого розміру на ділянках будь-якої складності.

Звертайтеся в наш садовий центр Гарден Хаус і ми оперативно розрахуємо для Вас гідний ціновий варіант озеленення та благоустрою Вашого Бізнес-центру,

P.S. Завжди хочеться повернуться туди, де чисте і свіже повітря, де піднімається настрій ... Де в екстер'єрі є родзинка!

Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.


Замовити безкошновний виїзд фахівця

Інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.