Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Метеостанції та датчики Hanter

Обладнання для автополиву

Безпровідний датчик дощу WIRELESS RAIN-CLIK-INT

Артикул: WIRELESS RAIN-CLIK-INT
2315.00 грн
Обладнання для автополиву

Датчик дощу RAIN-CLIK

Артикул: RAIN-CLIK
757.00 грн
Обладнання для автополиву

Датчик дощу MINI-CLIK

Артикул: MINI-CLIK
757.00 грн
Обладнання для автополиву

Датчик сонячної синхронізації SOLAR SYNC-SEN

Артикул: SOLAR SYNC-SEN
2723.00 грн
Обладнання для автополиву

Датчик сонячної синхронізації SOLAR SYNC

Артикул: SOLAR SYNC
3342.00 грн
Обладнання для автополиву

Міні-метеостанція MWS-FR

Артикул: MWS-FR
6206.00 грн
Обладнання для автополиву

Міні-метеостанція MWS

Артикул: MWS
5365.00 грн

Якісні метеостанції і датчики дощу в Garden House

Система автополиву - відмінний вихід, коли немає можливості і бажання витрачати свій час на зрошення ділянки. Механізований пристрій автоматично поливає ділянку, привносячи живлющу вологу кожній рослині і полегшуючи ваші турботи по догляду за ними.

Але під час дощу нерідко доводиться спостерігати за «подвійним» поливом вашого ландшафту. Для того, щоб система реагувала на зміни кліматичних умов, були розроблені датчики дощу і метеостанції. За допомогою цих пристроїв ви зможете не тільки автоматизувати полив на ділянці, а й забезпечити помірну вологість грунту. Адже надмірний полив рослин не менш небезпечний для них, ніж недостача води.

Пристосування для поливу і контролю вологості

Датчики дощу подають сигнал, коли йде дощ, щоб полив вимкнувся. Якщо природне зрошення виявилося недостатнім, датчик дає команду знову включити полив.

Метеостанції оснащуються сенсором вологості, який уловлює краплі води, а також контролює вологість трави. Якщо цей параметр підвищений, автоматизована система запобігає непотрібний полив.

Інтернет-магазин Garden House пропонує вашій увазі якісні метеостанції і датчики дощу за доступними цінами. Відмінна репутація виробників цих агрегатів дозволяє гарантувати їх довгий термін служби і відмінну роботу навіть в складних умовах. Телефонуйте, і наші співробітники нададуть вам професійну консультацію, розкажуть про особливості представлених товарів, а також ознайомлять з умовами доставки. Жителі столиці мають змогу побачити всі моделі описаних пристосувань в нашому магазині в Києві.

Відмінний вибір пристроїв від Garden House

У каталозі на нашому сайті можна підібрати такі види обладнання:
  • Бездротові сенсори, які прості і надійні в застосуванні. Вони можуть зупиняти систему під час опадів.
  • Датчики дощу RAIN-CLIK і MINI-CLIK - точні пристрої, які мають індивідуальну систему Quick Response, що сприяє виключенню поливу при появі перших крапель дощу.
  • Сенсори сонячної синхронізації SOLAR-SYNK і SOLAR-SYNK-SEN самостійно корегують програму для поливу, залежно від програми.
  • Міні-метеостанції MWS і MWS-FR призначені для управління системою автополиву в різних кліматичних умовах. Система метеостанції для автоматичного поливу об'єднує декілька датчиків погоди (Wind-Clik, Freeze-Clik, Mini-Clik), які в свою чергу контролюють роботу системи, не дозволяючи їй працювати при сильному вітрі, або починати зрошення при настанні заморозків, а також зупиняють роботу під час опадів.
Представлені метеостанції і сенсори дощу ви можете замовити на офіційному сайті Garden House, або купити в Києві. Ці моделі забезпечують надійність експлуатації, можливість програмування зупинки системи, додаткові установки і багато іншого.

Ми гарантуємо оперативну та дбайливу доставку товару по столиці і в інші куточки України