Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Зрошувачі для поливу рослин на вашій ділянці

Зрошувач (розприскувач, спринклер, поливальна головка) - це одна з найважливіших частин системи автоматичного зрошення рослин. Щоб забезпечити свій сад своєчасним рівномірним поливом, варто купити ці пристосування в нашому інтернет-магазині. На сайті Garden House і офіційному садовому центрі в Києві представлений великий набір розпилювачів, серед яких буде нескладно знайти варіант, найбільш відповідний умовам вашої ділянки.

Різновиди зрошувачів

На сьогоднішній день поширені спринклери наступних різновидів:
  • Віялові, або статичні зрошувачі - найбільш популярний тип цих пристосувань. Їх відрізняє нерухома (під час роботи) голівка, яка розпорошує воду на задану відстань (від 1,5 до 5 м від центру). Тому вони оптимальні для поливу невеликої клумби, або частини газону. Такі розбризкувачі можна застосовувати не тільки поодинці, але й комплексно, розташовуючи в шаховому порядку (для забезпечення рівномірності поливу).
  • Імпульсні зрошувачі викидають струмінь рідини під кутом до поверхні землі. Заданий сектор зрошення (40ᵒ-60ᵒ) забезпечується за рахунок обертання головки. Широкі можливості регулювання і відмінне розпилення води роблять імпульсні розбризкувачі популярним варіантом в сад, розташований на схилі.
  • Роторні поливальні головки зволожують землю поступально обертається струменем води. Висувний механізм піднімає спринклер на висоту до 30 см над поверхнею ділянки, що забезпечує добре зрошення кущів і дерев. Коли полив то не потрібно, форсунка майже повністю ховається в землі і практично непомітна навіть з близької відстані. Роторні зрошувачі підходять як для приватних володінь, так і для громадських парків і муніципальних клумб.
  • Ротатор - самий економний різновид зрошувачів. Їх можна використовувати як для поливу городу на схилі, так як рівномірний розподіл водних крапель запобігає змивання грунту і знижує ерозію. Особливості конструкції дозволяють ротаторами використовувати для роботи навіть забруднену воду.
Для отримання оптимального результату при помірних витратах важливо правильно вибрати зрошувачі для поливу. Якщо вам важко зробити це без допомоги, її нададуть наші кваліфіровані консультанти. Поговоріть з ними по телефону, або зв'яжіться онлайн через форму на сайті.

3 причини замовити зрошувачі в Garden House

Наведемо ряд основних причин для здійснення покупки в нашому магазині:
  • Великий вибір товар високої якості. У каталозі представлені практично всі моделі відомого виробника Hunter.
  • Помірна ціна. Вартість пропонованих товарів вигідно відрізняється від середньоринкової по країні.
  • Доставка по Києву та в будь-який інший населений пункт України. Ви зможете обладнати автополив навіть у найвіддаленішому селищі.
Телефонуйте, або приходьте в наш столичний садовий центр, і ми надамо вам додаткову інформацію про будь-якому з представлених на сайті товарів.