Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Слива Плодові крупноміри

Декоративний чагарник

Слива "Цистена", Н=160-180 см

Артикул: 130-182
1280.00 грн
Плодове дерево

Слива «Голівуд», 6 років

Артикул: 70-056
1160.00 грн
Артикул: 230-072
Плодове дерево

Слива «Оленка», 4 роки

Артикул: 70-055


Відгуки

Слива  «Голівуд», 6 років

Хочете поласувати соковитими сливами? Купуйте саджанці в Garden House

Слива - це красиве і декоративне дерево, яке здатне прикрасити будь-який сад в період свого цвітіння. Але багато садівників все ж віддають перевагу ця рослина завдяки смачним і соковитим плодам. Їх забарвлення залежно від виду змінюється від ніжного жовтого до червоного і темно-фіолетового, а смак коливається від солодкого медового до кисло-солодкого.
В інтернет-магазині Garden House ви можете купити якісні саджанці плодових дерев, які будуть радувати вашу сім'ю рясним врожаєм щороку. З фруктів роблять прекрасне варення, сік, компот, пастилу. Вони є улюбленими ласощами в свіжому і сушеному вигляді.
У нашому садовому ценрі в Києві здійснюється продаж різних сортів сливи. Тут ви знайдете екземпляри з раннім або пізнім дозріванням плодів круглої, овальної форм, а також варіанти з добре і важко відокремлюємо кісточкою. Наші менеджери допоможуть оформити доставку в потрібний регіон України, якщо ви не можете самі відвідати наш магазин і забрати посадковий матеріал.

Чим корисна слива?

Її склад багатий на різні вітаміни, мінерали та інші мікроелементи, необхідні для нормальної життєдіяльності людини. Лікарі підтверджують, що регулярне вживання цих фруктів в їжу допомагає знизити кров'яний тиск і зміцнити кровоносні судини.
Також плоди м'яко очищають організм, сприяють виділенню шлункового соку і підвищенню апетиту. Відвар листя часто використовується в народній медицині для загоєння ран. Посадивши саджанці цього сімейства розовоцветних, ви забезпечите себе і сім'ю смачними і дієвими ліками.

Якщо ви ніколи не вирощували сливу

Ці саджанці плодових дерев добре приживаються на родючих і пухких грунтах, але при великій кількості вологи швидко загнивають. Також вони люблять:
  • Сонячні ділянки, оскільки посадка навіть в півтіні негативно відбивається на рясності врожаю і кольорі листя.
  • Хоча сливу можна висаджувати і навесні, і восени, але робити це необхідно або до розпускання бруньок, або перед першими заморозками.
  • Простір, тому відстань між деревом та іншими саджанцями має бути не менше 3 метрів.
  • Оптимальна глибина посадкової ями - 50 см, а ширина - 70 см. Посадковий кол, поміщений в центр ямки, стає опорою посадкового матеріалу, також ви можете прив'язати до нього деревце.
  • Після посадки потрібно полити саджанці, приблизно 4 відра води на одну рослину.
В залежності від сорту, слива може сягати від 2 до 5 метрів у висоту. У перші роки вона відрізняється швидким, але нерівномірним ростом. Тому необхідно вкорочувати пагони і проріджувати крону. Також слід уважно стежити за кореневою порослю і своєчасно її обрізати.
Завдяки тому, що рослина позитивно відгукується на формування крони, ви можете змінювати його висоту і форму, підлаштовуючи під особливості вашого саду. Цей вид добре вкорінюється в наших широтах, а купити рідкісні екземпляри ви можете за доступною ціною на нашому сайті.

Методи боротьби з шкідниками

Щоб різні комахи не пошкодили сливу, досвідчені садівники рекомендують:
  • Обприскувати крону бордоською рідиною до початку сокоруху.
  • Зачищати і дезінфікувати рани на стовбурі і пагонах розчином мідного купоросу (1%).
  • Спорудити ловчі пояси з гофрованого паперу та оперезати ними дерева.
Використовуючи ці прийоми, ви зможете вберегти свій сад від багатьох шкідників.