Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Система автоматичного поливу: у вас трава завжди буде зеленіша

Більшість декоративних рослин досить вимогливі до вологісного режиму ділянки. Тому навіть найстійкіші з них в посушливий період необхідно поливати. Подібні процедури займають у садівника чимало часу і сил. Тому система автоматичного поливу все частіше з'являється біля будинків сучасних дачників і любителів квітів. Завдяки цьому пристосуванню, турботи по догляду за вашими зеленими вихованцями полегшуються в рази.

Інтернет-магазин Garden House пропонує великий асортимент різного устаткування для створення автополиву газону, городу, грядки або клумби. Представлені комплектуючі розсортовані по категоріях залежно від призначення, що дозволить вам швидко підібрати необхідний комплект на сайті. Купити ці товари за вказаною ціною ви можете і в нашому садовому центрі в Києві. Тим, кому важко врахувати всі нюанси самостійно, наші консультанти готові допомогти вибрати потрібні агрегати.

Асортимент пристосувань для автополиву

Система автополиву - це багатокомпонентний комплекс. Для того щоб не тривожиться про вологість грунту на своїй ділянці, вам потрібно буде придбати ряд необхідних елементів. У каталозі нашого сайту представлені:
  • Форсунки. Розпилюючі пристрої для води підбираються залежно від переважаючих на дачі культур і типу території. Наприклад, плодовий сад найкраще поливають баблери, які доставляють вологу безпосередньо до коренів дерева. Коли є труднощі з доставкою води, оптимальними будуть економні ротатори. А для квітів і вузьких газонів підійдуть спреєві форсунки з можливістю регулювання сектора поливу.
  • "Дождеватель" - це пристосування, які передають воду з труби до розпилювача. Вони можуть закріплюватися як стаціонарно, так і на висувній штанзі. Ландшафтні дизайнери частіше надають перевагу розсувній конструкції, тому що в неробочому стані вона практично непомітна і не порушує гармонію ділянки. А стаціонарні популярні через більш низьку вартість.
  • Електромагнітні клапани призначені для відкривання вільного доступу води до розбризкувача під час автополива і перегородження його по закінченні зрошення. Вони можуть приводитися в дію імпульсами від контролера або з пульта керування. Багато моделей дають можливість (за допомогою зміни струму) регулювати тиск води в трубі і, внаслідок цього, зрошувану площу.
  • Контролери управління дозволяють повністю автоматизувати процедуру поливу. Система автополиву з керуючим елементом самостійно вмикається і вимикається в вбрання власником час, незалежно від його присутності. Це оптимальний варіант, якщо ви не можете регулярно відвідувати дачу, або їдете у відпустку.
  • Пульти дистанційного керування дають можливість власнику системи для автополиву рослин налаштовувати різні режими зрошення в різних зонах присадибної території. Завдяки цьому ви зможете забезпечити оптимальний вологісний режим кожному типу рослин, залежно від уподобань культури.
  • Метеостанції з датчиками самостійно контролюють рівень вологості ґрунту. Автоматичний полив з метеостанцією виключить можливість зрошення в дощову погоду і запобіжить перезволоження грунту. Багато моделей проводять моніторинг швидкості вітру і температур, що дозволяє уникнути поливу в період заморозків.
  • Колонки швидкого доступу забезпечують зручний доступ до водних ресурсів у місцях, де не потрібно, або неможливо встановити стаціонарний автоматичний полив. Дуже часто гідророзетки встановлюють для того, щоб мити автомобіль далеко від основного джерела води. Кришки колонок зазвичай мають зелений колір, тому пристосування ніяк не порушують гармонію ділянки, перебуваючи в неробочому стані.
Якщо при спробі замовити автоматичний крапельний полив у вас виникли труднощі, звертайтеся за допомогою до нашого онлайн-консультанта. Один з менеджерів постійно знаходиться в мережі і готовий допомогти вам вирішити з'явилася проблему. Покупки за адресою в Києві та інших містах України доставляються протягом 3-7 днів.