Рослини для Вашого саду
0.00 грн Оформити 0
Главное меню

Новорічні живі ялинки

Артикул: з210-011
1350.00 грн
Артикул: з20-008
5900.00 грн
Артикул: з210-007
4450.00 грн
Артикул: з210-005
5900.00 грн
Артикул: з210-004
4100.00 грн
Артикул: 222-45
155.00 грн
Артикул: зСК-04
2900.00 грн
Артикул: 130-080-2
195.00 грн
Артикул: з130-080-1
399.00 грн
Артикул: з210-000-1
420.00 грн
Артикул: 200-010

Новорічні ялинки в горщиках!

Наближаються новорічні свята. Не можливо уявити Новий рік без основного атрибуту свята – ялинки! Разом з лісовою красунею в Ваш будинок входить зимова казка, дух Різдва й безтурботне дитинство де виконуються найзаповітніші бажання.

Жива ялинка в горщику є чудовою альтернативою зрубаній чи штучній ялинці, адже після установки хвойного зрубаного деревця в будинку, вже через тиждень воно починає обсипатися, навіть якщо стоїть у ємкості з мокрим піском, а штучна не дає аромату хвої. Такі маленькі живі новорічні ялинки стають все більш популярні, адже після закінчення свят жива ялинка в горщику прикрасить собою сад, патіо або відкриту терасу, а на наступний рік можливо прикрасити її на вулиці. У нашому садовому центрі Ви можете придбати новорічні ялинки від 15 см.

Догляд за новорічною ялинкою

Взимку жива ялинка знаходиться в стадії спокою. Перш ніж встановити ялинку в кімнаті, потрібно поступово привчити її до домашнього тепла. Для цього залиште її на кілька днів в більш холодному, ніж кімната, приміщенні для акліматизації (наприклад, в оранжереї, гаражі або на заскленій терасі). Якщо відразу занести живу новорічну ялинку в тепле приміщення, дерево може піти в ріст і підмерзнути потім на холоді.

Коли занесете ялинку в кімнату, встановіть її подалі від опалювальних приладів (каміну, печі або радіатора). Бажано поставити в кімнаті електричний зволожувач повітря або, хоча б, посудину з водою, так як хвойній красуні необхідне вологе повітря, можна обприскувати вручну. Прикрашати ялинку можна тільки найлегшими новорічними іграшками. Ні в якому разі не удобрюйте ялинку під час новорічних свят: добрива і тепло викличуть небажаний ріст нових пагонів, які можуть обмерзнути потім на холоді.


Поливайте ялинку в горщику помірно, за мірою підсихання ґрунту (приблизно 2 рази на тиждень), не допускаючи ні пересихання, ні перезволоження субстрату. Також необхідно регулярно обприскувати ялинку та провітрювати кімнату. Але навіть в таких умовах ялинку не бажано тримати в кімнаті довше трьох тижнів, адже найбільше вона страждає від сухості повітря. На жаль, як би ми не хотіли, ялинка не може стати кімнатною рослиною. Для її вирощування потрібні більш прохолодні й світлі умови, а також вологе свіже повітря. Після закінчення свят перенесіть новорічну ялинку в горщику в приміщення з проміжними температурами для акліматизації (аналогічно тому, як вносили з ялинку в тепле приміщення з холоду). Після адаптаційного періоду, а краще після загрози останніх заморозків ялинку потрібно висадити у відкритий ґрунт. Розмір посадкової ями - на 20-30 см більше діаметру земляного кома. Склад земляної суміші для ялинки: дві частини дернової землі і по одній частині торфу і піску. Висаджуючи ялинку, старайтеся не порушити земляний ком й стежте, щоб коренева шийка перебувала на рівні землі.

Бронюйте новорічні ялинки вже зараз!

Замовляйте новорічну ялинку зараз і ви отримаєте можливість безкоштовного зберігання її в нашому садовому центрі до 20 грудня! Після 20 числа ми доставимо ялинку за вказаною Вами адресою, або ви зможете забрати її самі.

Поспішайте, а то раптом розберуть всі ялиночки! Кількість обмежена!